ברוכים הבאים לכלביית אפיקים

גידול ואילוף כלבים - עם יניב אסם, מנהל כלביית אפיקים בהנהלת: יניב אסם

פורום גידול ואילוף כלבים מוגש כשרות לגולשי אתר כלביית אפיקים. הפורום מאפשר לשאול באופן ישיר את יניב אסם, מנהל כלביית אפיקים ומומחה בעל קנה מידה ארצי לפתרון בעיות התנהגות של כלבים בכל הגילים והגזעים. ניתן להפנות שאלות שנוגעות לאילוף וגידול כלבים, לעבודה עם כלבים בקהילה וכן לסיוע בהכנסת כלב לבית שבו יש אדם עם צרכים מיוחדים.

הוסף נושא חדש
בעיית ציפורניים ארוכות קורין   | 10:46 26/09/2009
יניב שלום. יש לנו כלבת לברדור מקסימה בת 10 חודשים שנקנתה אצלכם בגיל חודשיים.הציפורניים שלה כל כך ארוכות שהפכו ממש למתרד, במיוחד בלילות כאשר שומעים את צעדיה הרועשים בכל הבית.כמו כן, הרבה פעמים היא שורטת אותנו תוך כדי משחק. הוטרינר אמר לנו שלא גוזרים ציפורנים אצל כלבים והמליץ לנו לקנות בחו"ל מן סוג של לאק למריחה על הציפורנים בשם SOFT PAWS, אך לצערי לא מצאתי את זה בניו יורק בנסיעתי האחרונה. ניסינו לטייל איתה הרבה על מנת לתת לציפורנים להשתפשף, אך גם זה לא עזר ממש. האם יש משהו אחר שיכול לעזור?
ושאלה נוספת: הכלבה מכירה מספר פקודות בסיסיות ובבית היא די ממושמעת בגדול. הבעיה היא שכאשר יוצאים איתה החוצה, במיוחד כשהיא רואה כלב אחר, היא ממש משתוללת מתוך רצון לשחק, כך שממש קשה לשלוט בה.מיותר לציין שאנו לא משחררים אותה בגלל פחד שתברח או חלילה תידרס ועושים זאת רק מדי פעם ורק במקומות מגודרים כמו חצרות או מגרשים מיוחדים לשחרור כלבים. השאלה היא האם אילוף אמור לתת מענה לבעיה זו ואם כן, אשמח לקבל פרטים על אופי האילוף, אורך השהייה בכלביה, המשך הדרך ולא פחות חשוב-מחיר.
תודה מראש וגמר חתימה טובה,
קורין
בעיית הציפורניים ואילוף הכלבה יניב   | 14:33 30/10/2009
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד