ברוכים הבאים לכלביית אפיקים

גידול ואילוף כלבים - עם יניב אסם, מנהל כלביית אפיקים בהנהלת: יניב אסם

פורום גידול ואילוף כלבים מוגש כשרות לגולשי אתר כלביית אפיקים. הפורום מאפשר לשאול באופן ישיר את יניב אסם, מנהל כלביית אפיקים ומומחה בעל קנה מידה ארצי לפתרון בעיות התנהגות של כלבים בכל הגילים והגזעים. ניתן להפנות שאלות שנוגעות לאילוף וגידול כלבים, לעבודה עם כלבים בקהילה וכן לסיוע בהכנסת כלב לבית שבו יש אדם עם צרכים מיוחדים.

הוסף נושא חדש
צרכים צופקה   | 17:23 25/03/2011
שלום רב
יש לנו גורה חדשה , רועה גרמני בת 3 חודשים. עד כה הייתה עושה צרכים בעיתון בחדר אמבטיה גדול או בחוץ בגינה או בטיולים. בבית לא הייתי משחררת ללא השגחה.

יש לי איתה מספר בעיות, ניראה שיש לה בעיות הגיינה.
את הקקי שעושה בעיתון היא אוכלת. כיום אני משאירה אותה לפעמים עם מחסום ואז היא מורחת את הקקי עם הרגל בכל החדר. גם בגינה לפעמים אוכלת את הקקי של עצמה.
זה לא מראה על בעייה הגיינית חמורה? האם כדאי לשים לה פלפל חריף על הקקי?

מאתמול כשהכלבה כבר בת 3 חודשים. ניסית לסגור אותה במקלחון וממש ציצמתי לה את המרווח,היא גם נמצאת שם עם הכלבה הבוגרת. סגרתי אותה רק ל3-4 שעות, ואני מוציאה אותה בזמנים שהיא מכירה בשיגרה, ובכל זאת היא עשתה פיפי במקלחון. יש לציין שהיא שותה המון מים, למרות שאני נותנת לה רק אחרי הארוחות (מסיימת כערות שלמות).
האם התחלתי מוקדם מידי לסגור אותה? היא אמורה להיות מסוגלת להתאפק כבר 4 שעות לא? אני מפחדת להמשיך עם השיטה כדי שלא תתרגל לעשות צרכים על עצמה.
יכול להיות שעדיף להשתמש בכלוב טיסה?

תודה רבה על העזרה :)
הוסף נושא חדש
עבור לתוכן העמוד